پیام مدیریت سینا ویال به مناسبت شروع سال 1399

اشتراک پست

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در google

در اولین ساعات سال 1399 برای شما عزیزان و همکاران گرامی از صمیم قلب آرزوی موفقیت و تندرستی میکنم. بدون شک بزرگترین سرمایه مجموعه سینا شیشه درمان، سرمایه انسانی و همراهی همکاران متعهد و پرتلاش می باشد.
رشد روز افزون تولید و پیشرفت مجموعه مدیون ذهن خلاق، تلاش گسترده و عمیق متخصصان و کارکنانی است که دانش، تخصص و وقت گرانبهای خود را سرمایه‌ای برای سربلندی، رشد، بالندگی و تحقق اهداف متعالی اقتصاد کشور قرار داده‌اند. تلاش های شبانه روزی شما عزیزان، همواره بزرگترین پشتوانه پیشرفت و تضمین کننده تولید با کیفیت بوده است.
بدینوسیله به پاس قدردانی از شما همکاران گرامی و وظیفه شناس که با الهام از تخصص، تعهد و کاربرد مهارت های لازم کاری، برای پیشرفت شرکت و رشد تولید ملی اهتمام ویژه ورزیدید ؛ مراتب سپاس و قدردانی حضورتان تقدیم می گردد.

از درگاه ایزد منان سلامتی و تندرستی شما و خانواده محترمتان، همچنین تداوم حضور ارزشمند شما و تغییرات مثبت خانواده بزرگ سینا شیشه درمان را خواستارم.

با احترام، مدیریت سینا شیشه درمان

عضویت در خبرنامه سینا ویال

مطالب بیشتر

دسته‌بندی نشده

پیام مدیریت سینا ویال به مناسبت روز جهانی کار

سالی متفاوت از سال های گذشته برای کشور ما رقم خورد. چندین ماه است که کشور ما درگیر مهمان ناخواده ای به نام ویروس کروناست. تبریک و قدردانی از پرسنل به بهانه روز جهانی کار متفاوت تر از سال گذشته است. قدردان زحمات بی اندازه شما همکاران عزیز هستیم، قدردان تمام خستگی های شما، تمام

اسکرول به بالا